festum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Festum Aeternum tanecny subor. Historicke, orientalne tance a tance s UV a ohnom
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vaše tance

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
golem




Počet príspevkov : 2
Age : 46
Kraj : Poitou-Charentes FRANCE
Registration date : 21.01.2014

Vaše tance Empty
OdoslaťPredmet: Vaše tance   Vaše tance EmptyUt január 21, 2014 1:01 pm

Dobrý deň, tento tok som si vás všimol na festivale Rotenstein pokiaľ sa nemýlim a touto cestou vás musím trochu skritizovať.
1. Tancujete dlhé roky tie isté tance dookola.
2. Ten vysoký chlap u vás nevie vôbec tancovať, tváriť sa ako šlachtic je to poleno. Pokiaľ nemáte niekoho iného na tento tanec, tak ho vypustite z repertoára.
3. Vaše pózy na fotkách pôsobia akoby ste mali obrnu ( nič v zlom ).
4. Tie postavičky na vašom altánku či pergole sú dosť nevkusné, pôsobí to na ľudí ako nevestinec.
5. Dajte väčší priestor mužom.

Inak držím palce
Vaš fanúšik Golem
Návrat hore Goto down
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

Vaše tance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše tance   Vaše tance EmptyPo január 27, 2014 1:22 pm

Zdravím Vás Golem,

ďakujeme za Vaše postrehy. Škoda, že reagujete na vystúpenie, ktoré sa udialo už takmer pred rokom. Keby ste svoj názor napísali skôr, mohla som ho prípadne zohľadniť ešte v minuloročnej sezóne...
Každopádne vaše postrehy a názory v skupine preberieme a verím, že prípadné nedostatky úspešne vyriešime.
Ešte by ma zaujímalo, či ste nás videli aj na nejakých iných akciách okrem Rotensteinu 2013 a ak áno tak na ktorých? Veľmi by mi to pomohlo reálne zhodnotiť ako naše tanečné predstavenia pôsobia na divákov a čo si o nich myslia.

Ďakujem
S pozdravom
Lenka Pšenčíková
Návrat hore Goto down
golem




Počet príspevkov : 2
Age : 46
Kraj : Poitou-Charentes FRANCE
Registration date : 21.01.2014

Vaše tance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše tance   Vaše tance EmptyPo január 27, 2014 3:35 pm

Dobrý deň,

Som veľmi rád, že môj príspevok nebol prehliadnutý a ak sa správne domnievam ste vedúca skupiny. Videl som Vás už v predošlých rokoch 2011 a 2012 a podľa môjho názoru a nezainteresovaného pohľadu na vašu skupinu mám pocit, že ste sa od roku 2012 uberať špatným smerom. Pokiaľ sa nemýlim máte nový tábor ale som trochu zmätený, lebo jeden z vašich stanov som videl na Červenom Kameni v tábore lukostrelcov, tak neviem či je to vlastne váš tábor ´:-.
Vaše kostýmy sú krásne, ale chýba im ten šľachtický šmrnc ak mi rozumiete. Možno namiesto do tábora investujte peniaze do poriadnych látok na kostýmy, chýbajú vám šperky, veľa šperkov, pokrievky hlavy treba zdokonaliť je veľa vyobrazení, ktoré vám napomôžu, drahé kožušiny (nie líšky a ovčie rúna) ale sobolina.... Máte v skupine chlapov, tak ich zaodejte do brokátu a zlata, pridelte im dámu a zrodí sa nový krajší ohľad.
Žijem vo Francúzsku a na stredovekom festivale v Cognacu som videl jednu skupinku ľudí venujúcich sa čisto len šľachtickému životu, tancu a zábave a boli ohromný, u vás všetká ich iskra chýba. Vymyslite spôsob ako upútať pohľady návštevníkov.

Ospravedlňujem sa, ale na iných festivaloch som Vás nevidel.
Verím, že nájdete tú správnu cestu   king 

Úspešnú sezónu praje Golem
Návrat hore Goto down
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

Vaše tance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše tance   Vaše tance EmptySt január 29, 2014 5:25 pm

Vážený pán Golem (alebo radšej Pajer?)



ako reakciu na vaše príspevky, by som v mene skupiny Festum Aeternum

uviedla nasledovné :

Skupina Festum Aeternum si váži každý podnet, či už pozitívny, negatívny, alebo kritický. Čo si však neváži a verím, že ani žiadny slušný človek, je klamanie, skrývanie sa za cudziu identitu a osočovanie.

Už po prvom vašom príspevku bolo, na základe úrovne vašej gramatiky, vyjadrovania sa a myšlienkových pochodov jasné, že nie ste ten, za koho sa vydávate. Našou odpoveďou naň sme chceli zistiť, kam až ste schopný zájsť.

Ak sa aj nabudúce rozhodnete z nám neznámych dôvodov prispievať na našom fóre, alebo na fóre iných serióznych skupín, zvážte prosím najskôr svoju odbornú spôsobilosť, znalosť problematiky a hlavne sa neskrývajte za vymyslené identity.

Odporúčame vám zamerať sa najskôr na vlastnú skupinu a jej (ne)fungovanie.

Tiež mi dovoľte vyjardiť počudovanie a znepokojenie nad faktom, že zneužívate oficiálny e-mail vašej skupiny na registráciu fiktívnych osôb na našom fóre (golem, golem1).

Záverom mi dovoľte uviesť, že táto odpoveď vznikla na základe faktu, že píšete na verejnú časť fóra, kde má prístup široká verejnosť a tým podsúvate verejnosti lživé informácie.

Verím, že vás neprekvapí, keď váš účet na našom fóre bude zablokovaný, rovnako ako aj vaše ďalšie pokusy o registráciu.

V prípade opakovaných pokusov o osočovanie, budeme nadôvažok nútení informovať o vašom konaní vašu skupinu a varovať ďalšie, s nami spriatelené skupiny.



s pozdravom
Lenka Pšenčíková
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaše tance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše tance   Vaše tance Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaše tance
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
festum :: porada :: Historické tance-
Prejdi na: