festum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Festum Aeternum tanecny subor. Historicke, orientalne tance a tance s UV a ohnom
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Trnava - Stredovek pod hradbami

Goto down 
+7
Timo
katka
zuznad
zeti
Thror
pentesilea
vellen
11 posters
AutorSpráva
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptySt august 22, 2012 11:40 am

Ahojte,

tak ze mame potvrdene nase ucinkovanie aj v Trnave sunny
Stredovek pod hradbami bude 7.9 - 8.9. (piatok - sobota) v nedelu je uz volno Wink Mali by sme mat len jedno vystupenie denne, tak ze pohodicka... Viac info budem mat v priebehu tohoto tyzdna.
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 11:06 am

Ahojte,

napiste nam, kto mozte ist do Trnavy. tancujeme uz v piatok, este neviem kedy presne ale dame vediet v priebehu dna.

Vdaka

Janka
Návrat hore Goto down
Thror

Thror


Počet príspevkov : 4
Age : 34
Registration date : 14.08.2012

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 11:24 am

Ja mozem! (ale do 14:30 som v praci)
Návrat hore Goto down
zeti

zeti


Počet príspevkov : 78
Age : 37
Registration date : 17.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 11:57 am

Taktiež môžem, ale v piatok budem pravdepodobne do štvrtej v práci. Wink (možno kedže tento týžden je to prvý týžden)
Návrat hore Goto down
zuznad

zuznad


Počet príspevkov : 29
Age : 43
Registration date : 20.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 12:18 pm

Ja môžem tiež, ale do 14:30 som tiež v robote. Ale mám školenie, tak ešte neviem, dokedy tam budem....
Návrat hore Goto down
katka

katka


Počet príspevkov : 43
Registration date : 20.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 1:02 pm

ja mozem a v piatok kludne od rana, ak sa zmestim do nejakeho skoreho auta
Návrat hore Goto down
Timo

Timo


Počet príspevkov : 27
Age : 31
Registration date : 01.10.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 1:06 pm

Mozem, ale rad by som sa vyparil v sobotu vecer do Bratislavy.
Návrat hore Goto down
Eliška

Eliška


Počet príspevkov : 11
Registration date : 02.02.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 2:04 pm

Ja mozem aj od piatka rano
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 3:05 pm

Ahojte,

tu je predbezny program.

Janka
Návrat hore Goto down
Erunyauwe

Erunyauwe


Počet príspevkov : 11
Age : 28
Registration date : 09.03.2011

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 3:16 pm

Ahojte, ja mozem. Ak ma bude treba uz rano, vybavim si to v skole. Inak oficialne mozem asi od druhej

Tesim sa!
Návrat hore Goto down
Blu

Blu


Počet príspevkov : 59
Age : 32
Registration date : 15.12.2011

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 4:36 pm

Ja môžem aj piatok od rána Smile
Návrat hore Goto down
Robo

Robo


Počet príspevkov : 45
Age : 35
Registration date : 21.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 4:44 pm

ja mozem od rana v piatok.
Návrat hore Goto down
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyPo september 03, 2012 5:00 pm

Ahojte,

tak ze podla programu co mi konecne poslal Bystro, mame v piatok aj v sobotu vystupenie o 12:00. Jedno bude ludova gotika, druhe bude dvorska gotika (pripadne renesancia) to sa dohodne dnes na treningu.
Brany parku sa otvaraju o 9:00, odvtedy plati kostymova povinnost.
Fungujeme zase vo Vinedi tabore, stravu riesi taborova kuchyna, vecer by mala byt hostina, vsetko tak ako minuly rok a na inych festoch organizovanych Kompaniou Trnavskych Zoldnierov Smile
Ked budem mat podrobnejsie info, dam vediet.
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami EmptyŠt september 20, 2012 10:32 am

Ahojte Smile

Mate niekto z vas fotky z Trnavi alebo viete o niekom kto nas fotil na vystupeni Smile)

Vdaka.

Janka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Trnava - Stredovek pod hradbami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trnava - Stredovek pod hradbami   Trnava - Stredovek pod hradbami Empty

Návrat hore Goto down
 
Trnava - Stredovek pod hradbami
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» stredovek dvorsky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
festum :: porada :: prebehnuté-
Prejdi na: