festum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Festum Aeternum tanecny subor. Historicke, orientalne tance a tance s UV a ohnom
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 plánované vystúpenia

Goto down 
+12
lennita
zuznad
Robo
pentesilea
katka
Blu
zeti
Zdenka
Erunyauwe
Dia
Kauka
vellen
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Robo

Robo


Počet príspevkov : 45
Age : 35
Registration date : 21.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 02, 2012 11:11 pm

ja by som mohol, a mam kostym.
Návrat hore Goto down
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPi máj 18, 2012 12:55 pm

Ahojte, ahojte,
mame tu dalsie vystupenia, ktore su uz naisto potvrdene a vela casu do nich teda nie je... omg. tiez sa organizatori nevedia uvedomit skor... Neutral
Tak ze:

1.6. 2012 - Svaty Jur - MDD na ZS Kollarova od 9:00 do 12:00: ludova gotika vystupenie+skola a mozno dvorska gotika a kauklo vystupenie (spravi Mirco) a strelnica, vystupko a ukazky hrotov (Vinedi), teda taky stredoveky dvor zase.... Viem ze ten cas je dost brutal (ale to preto lebo je to pre deti vramci MDD pocas vyucovania), tak mi pls. velmi urychlene (v priebehu vikendu) napiste kto vtedy moze prist...nebude to nic strasne narocne, hlavne aby z toho mali deti radost (hura mame rytierske hry... Very Happy ) a my za to dostaneme nejake peniazky, ktore moc potrebujeme na zaplatenie saly v skolke, tak sa prosim posnazte prist....

2.6. 2012 - Pezinok MDD - Park pri zamku cca od 16:30 do 17:30: ludova gotika 15min vystupenie+ skola (ale bude mat vystupenie aj Mirco-kaukliar, tak ze cistu hodinu s detmi blbnut nebudeme, casovo sa to nejak podeli)
Po tomto vystupeni sa presunieme do Race na svadbu, kde bude vystupenie a skola ludovej gotiky cca o 20:00, potom dvorska renesancia cca o 22:00 (tu svadbu som spominala uz niekde vyssie...)
Pls. aj tu mi co najrychlejsie napiste kto mozte ist (do Pezinku, na svadbu, alebo oboje...)
Návrat hore Goto down
katka

katka


Počet príspevkov : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPi máj 18, 2012 1:05 pm

1. 6. by som mohla, ak tam nebude teda moc noveho, pripadne sa s niekym spojim, aby ma to doucil. ale respektujem, ze som dlho nebola na treningoch, tak by som nemusela vystupovat. takze len pre pripad, ze ma bude treba....som volna.

2.6. mam zial akciu, trvat bude asi do 17.00, ale predpokladam, ze aspon hodinu po nej mi zabije hygiena. takze mdd asi nestihnem, ale na svadbu sa kludne pridam.

PS: 29. je utorok, tak pevne verim, ze 30. sa vidime na treningu.
Návrat hore Goto down
Blu

Blu


Počet príspevkov : 59
Age : 32
Registration date : 15.12.2011

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPi máj 18, 2012 4:04 pm

Ja môžem všetky tri termíny.
Návrat hore Goto down
zeti

zeti


Počet príspevkov : 78
Age : 37
Registration date : 17.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPi máj 18, 2012 4:10 pm

1.6. môžem, ale 2.6 už nie, nakoľko sa musím aj na štátnice učiť.
Návrat hore Goto down
zuznad

zuznad


Počet príspevkov : 29
Age : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySo máj 19, 2012 10:38 pm

Ahojte....

1.6. nemôžem, som v práci v tom čase...

a 2.6. môžem aj PK aj svadbu...
Návrat hore Goto down
lennita

lennita


Počet príspevkov : 10
Age : 40
Registration date : 11.04.2010

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo máj 21, 2012 9:50 am

Ja mozem 1.6. a 2.6. do toho Pezinka, vecer uz nemozem na svadbu lebo idem na nocnu..
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyUt máj 22, 2012 4:29 pm

Ja mozem vsetky tri terminy Smile

alien toto je aky skvely smajlo he
Návrat hore Goto down
zuznad

zuznad


Počet príspevkov : 29
Age : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 23, 2012 10:37 pm

Môžem aj do Rozhanoviec...
Návrat hore Goto down
Yossarian

Yossarian


Počet príspevkov : 28
Age : 34
Registration date : 22.09.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 23, 2012 11:53 pm

1. a 2. skor nie, ibaze by som bol fakt nutny do poctu, pondelok mam najtazsiu skusku a v stredu dalsiu.


A Rozhanovce budu tiez tak na knap... ten tyzden potom su vsetky opravaky Sad ale na 90% ano, 10% podla toho na kolko z tych opravakov budem muset ist
Návrat hore Goto down
Blu

Blu


Počet príspevkov : 59
Age : 32
Registration date : 15.12.2011

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyŠt máj 24, 2012 2:00 am

Rozhanovce môžem aj ja
Návrat hore Goto down
zeti

zeti


Počet príspevkov : 78
Age : 37
Registration date : 17.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyŠt máj 24, 2012 11:51 am

Do Rozhanoviec nemôžem, kedže 15.6 mám štátnice. A taktiež nebudem chodiť týžden pred Rozhanovcami na tréningy a možno aj skôr.
Návrat hore Goto down
Eliška

Eliška


Počet príspevkov : 11
Registration date : 02.02.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyŠt máj 24, 2012 4:20 pm

1 a 2 do pezinku mozem urcite, svatba sa mi kryje, lebo 20:30 uz musim byt inde

do rozhanoviec zatial neviem, niekedy v case od 18.6. do 26.6. by som mala mat prijimacky na skolu a este neviem presne kedy, tak ratam s najhorsou moznostou a budem sa drtit, ale vyzera to biedne.
Návrat hore Goto down
Robo

Robo


Počet príspevkov : 45
Age : 35
Registration date : 21.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyŠt máj 24, 2012 11:14 pm

na svadbu 2. v sobotu mozem (gotika a renesancia)

do rozhanoviec mozem, ale potom so mnou uz neratajte, budem mat bakalarske skusky a na leto mam zopar akcii, ale to je este daleko
afro
Návrat hore Goto down
Eliška

Eliška


Počet príspevkov : 11
Registration date : 02.02.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo máj 28, 2012 1:51 am

Tak nakoniec sa to rozhodlo za mna, prijimacky na magistra mam sice az 28ho, ale 16teho ideme na svatbu do Dolneho Kubina, cize so mnou urcite neratajte.
Návrat hore Goto down
vegi

vegi


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Registration date : 28.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo máj 28, 2012 6:21 pm

MDD neni sanca. PK+Svadba je OK.

Katka, tancujeme spolu?
Návrat hore Goto down
http://www.vegi.sk
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyUt máj 29, 2012 6:49 am

Ahojte,

do Jura potrebujem este jednu osobu, inac ta satkova estampida bude hard core o torch paroch.

zatial mam: Robo, Blu, Eliska, Lenka Astrabova, Katka Stevlikova, Zeti, Janka. Aby sme boli styri pary. Miso ja viem, ze sa ucis, ale na tie tri hodky by si mohol?

Dakujem

Janka
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyUt máj 29, 2012 7:20 am

Ehmm...ja som roztrzita...Robo mozes aj v 1.6. doobeda a 2.6. Pezinok poobede?
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 10:37 am

Ahojte Smile

1.6..2012 den deti vo Sv. Jure

- bude to na futbalovom ihrisku, podrobnosti, kde a presne o kolkej, na treningu, tak vela opalovacieho kremu a pevnych nervov na deticky Smile

Ideme: Robo, Eliska, Lenka A., Lenka P., Katka, Blu, Zeti, Janka

Spravime, to co na kameni.

programovo to vyzera takto:
vystupenie Festum
vystupenie Vinedi
Malevon - kaukliar spolu s Lenkou
skola tanca
mozno este jeden kratky tanecny vstup spolu s detickami

In Tabernu pojdeme: Ja, Lenka P., Blu, bud Lenka Ast. alebo Eliska, uvidim na treningu ako to bude vyzerat.
La Rotta: Robo a Lenka
miska a lyzica: Robo, Blu, Janka, Katka St, alebo Eliska

skola: bud kromeryzsky anonym, alebo aj niaky branle z renesancie, aby ich to bavilo a mali usmev na tvarickach Smile
Návrat hore Goto down
Robo

Robo


Počet príspevkov : 45
Age : 35
Registration date : 21.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 11:21 am

Ja som nikde nehovoril ze mozem ist na vystupenie, prave naopak, ze ist nemozem, neviem s cim ste si to pomilili, ja idem jedine na tu svadbu v raci.

Robo
Návrat hore Goto down
pentesilea

pentesilea


Počet príspevkov : 198
Age : 42
Kraj : Slovensko
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptySt máj 30, 2012 1:47 pm

Ti hovorim, ze som roztrzita, dobre, postavim tam niekoho ineho. Prepac, som to prepocula.

Janka
Návrat hore Goto down
vellen

vellen


Počet príspevkov : 79
Registration date : 14.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo jún 25, 2012 11:23 am

Ahojte Festumaci,

Mame tu dalsie planovane vystupenie, ktore je uz na 100% iste.

1.9. 2012 - Festival s historickou tematikou Nova Bana Tajch - 1x dvorska gotika, 1x ludova gotika kazdy vstup na cca 15-20 min. + ohnova show na cca 15-20 min. a celodenne posobenie vo Vinedi-Aeternum tabore.

Tak si na ten datum spravte cas, dufam ze sa teesite Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
katka

katka


Počet príspevkov : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo jún 25, 2012 11:52 pm

tesime =) a mozem s kludnym svedomim napisat, ze pojdem =)
Návrat hore Goto down
zuznad

zuznad


Počet príspevkov : 29
Age : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo jún 25, 2012 11:54 pm

Ahojte,

takže: na Červený Kameň idem a zatiaľ predbežne aj do Nove Bane...

ale druhý júlový týždeň (9.-15.7) nebudem na tréningoch...

Zuz
Návrat hore Goto down
katka

katka


Počet príspevkov : 43
Registration date : 20.01.2009

plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 EmptyPo jún 25, 2012 11:56 pm

a cerveny kamen je u mna nanajvys otazny zial =(
Návrat hore Goto down
Sponsored content





plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: plánované vystúpenia   plánované vystúpenia - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
plánované vystúpenia
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
festum :: porada :: prebehnuté-
Prejdi na: