Festum Aeternum tanecny subor. Historicke, orientalne tance a tance s UV a ohnom
 
DomovCalendarGalleryFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 všeobecné pravidlá užívania fóra

Goto down 
AutorSpráva
Kauka
Admin
avatar

Počet príspevkov : 258
Age : 39
Registration date : 07.01.2009

OdoslaťPredmet: všeobecné pravidlá užívania fóra   St február 18, 2009 4:43 pm

PRAVIDLÁ:

1) Napísaním prvého príspevku do fóra súhlasíte s dodržiavaním uvedených pravidiel.

2) Je zakázané prejavovať známky rasizmu, xenofóbie, fašizmu alebo iných extrémistických skupín. Všetky príspevky alebo iné súčasti fóra (avatary, podpisy, súkromné správy) musia dodržiavať zásady slušného správania sa a vystupovania na internete. Je zakázané urážať užívateľov tohto fóra.

3) Každý užívateľ je sám zodpovedný za obsah svojich príspevkov. Majiteľ, administrátor, moderátor ani prevádzkovateľ tohoto fóra nezodpovedá za uvedený obsah a ani za obsah príspevkov.

4) Firmám a ani iným právnym subjektom či ich zástupcom nie je dovolená reklama na tomto diskusnom fóre. Pokiaľ chcete inzerovať svoje služby či výrobky, kontaktujte prevádzkovateľa tohto fóra.

5) Prevádzkovateľ diskusného fóra si vyhradzuje zmazať či upraviť príspevky, ktoré budú poškodzovať alebo ohrozovať jeho dobré meno, a tiež príspevky, ktoré budú obsahovať vulgárne výrazy, nebudú súvisieť s témou alebo budú reklamného charakteru.

6) Všetky Všeobecné pravidlá fóra platia aj pre Súkromné správy, Avatary a Podpisy.


PRISPIEVANIE DO FÓRA

1) Predtým ako sa opýtate, použite vyhľadávanie. Je možné, že vaša otázka už bola zodpovedaná.

2) Pred založením novej témy si prezrite už existujúce, aby sa zbytočne rovnaké témy nevytvárali.

3) Nezakladajte identické témy vo viacerých fórach. Ak sa napriek tomu spýtate to isté na viacerých miestach, otázka bude premiestnená, resp. vymazaná.

4) Dajte svojmu príspevku správny a výstižný titulok (t.z. nepoužívajte názvy ako ?HELP! alebo ?Prosím o radu?). Do titulku uveďte čo najkonkrétnejšiu formuláciu. Nevhodné názvy budú upravené tak, aby bolo zrozumiteľné, o čom sa diskutuje v danej téme.

5) Smajlíky používajte s mierou, obmedzte použitie veľkých písmen (hlavne v nadpise) a vyvarujte sa prehnaných otáznikov (? ? ? ? ?) a výkričníkov (!!!!!)

6) Píšte prosím spisovne. Prečítajte si po sebe príspevok predtým, než ho odošlete. Píšte po slovensky. Nepoužívajte slangové výrazy typu "wiem" namiesto "viem", "wyborne" namiesto "výborne", "ush" namiesto "už" atď . Dodržujte prosím interpunkciu - t.j. ak sa pýtate, dajte na konci vety otáznik. Používajte základné typografické pravidlá - na konci vety nenechávajte pred bodkou medzeru; za bodkou na konci vety nechajte medzeru; začínajte vetu veľkým písmenom, atď.

7) Nepridávajte do fóra inzeráty. Toto fórum má poskytnúť návštevníkov najmä užitočné informácie. Váš inzerát typu "viem to a to, nemá niekto pre mňa prácu?" má pre ostatných návštevníkov nulovú informačnú hodnotu. Osobnú inzerciu publikujte v sekcii inzeráty.

8) Nevkladajte obrázky gigantických rozmerov. Pred vložením obrázka ho optimalizujte.

9) Je zakázané do príspevkov vkladať odkazy na stránky, ktoré nemajú súvis s obsahom príspevku.

10) Nepublikujte nelegálne dokumenty! Je prísne zakázané vkladať akékoľvek odkazy na warez, erotické, pornografické, rasistické a inak motivované a nevhodné stránky.

11) Je prísne zakázané vkladať do príspevkov akýkoľvek spam a iné reklamné odkazy!

12) Necitujte bezprostredne predchádzajúci príspevok! Ak citujete, tak sa odvolávajte len na konkrétnu časť predchádzajúceho príspevku.


Admin si vyhradzuje právo ich kedykoľvek zmeniť.
Za akceptovanie týchto pravidiel Vám vopred ďakujeme a prajeme príjemnú zábavu.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
všeobecné pravidlá užívania fóra
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
festum :: o tomto fore-
Prejdi na: